Informatielinks

Belastingdienst (toeslagen/kortingen) www.belastingdienst.nl
Jeugdbescherming Brabant www.jeugdbeschermingbrabant.nl
Centrum Internationale Kinderontvoering (IKO) www.kinderontvoering.org
Centrum voor Jeugd en Gezin (CJG) www.cjg.nl
Eigen Kracht Centrale www.eigen-kracht.nl
Inzage opgebouwde pensioenrechten www.mijnpensioenoverzicht.nl
Juridisch Loket www.juridischloket.nl
KIES www.kiesinfo.com
Landelijk Bureau Inning Onderhoudsbijdragen (LBIO) www.lbio.nl
Nederlands Jeugdinstituut www.nji.nl
MfN (Mediation federatie Nederland) www.mediationnederland.nl
Nederlandse Vereniging voor Pedagogen en Onderwijsdeskundigen (NVO) www.nvo.nl
Nederlandse Vereniging voor Relatie- en Gezinstherapie (NVRG) www.nvrg.nl
Raad voor de Kinderbescherming www.kinderbescherming.nl
Raad voor Rechtsbijstand www.rvr.org
Rijksoverheid (voorheen Postbus 51) www.rijksoverheid.nl
Sociaal-wetenschappelijk onderzoek scheidingskinderen www.scheidingskinderen.nl
Nieuw gezin www.nieuwgezin.info
Verder (informatie omtrent echtscheidingen, onderhouden door de vFAS) www.verder-online.nl
Vereniging van Familierechtadvocaten en Scheidingsbemiddelaars www.verenigingfas.nl
Veilig Thuis www.veiligthuismiddenbrabant.nl
Vereniging van Collaborative Professionals www.vvcp.nl
Wijzer-Scheiden www.wijzer-scheiden.nl
Woning in Zicht (voor het vinden van een nieuwe huur- of koopwoning) www.woninginzicht.nl
Sterk Huis www.sterkhuis.nl/
Stichting Nalatenschapsmediation www.nalatenschapsmediation.com/
Respectvol Erven www.respectvol-erven.nl
Forensische Mediation www.forensischemediation.nl
Advocaat-info.nl www.advocaat-info.nl

Contact

Wilhelminapark 122
5041 EH Tilburg
Let op: postbus is vervallen!

Telefoon
013 536 20 88
Fax
013 536 12 45

E-mail algemeen
info@dehaas-dejong.nl

Bezoekerslocatie Amsterdam
Achtergracht 27-C
1017 WL Amsterdam

Bezoekerslocatie Kats
Oost Zeedijk 12
4485 PM Kats

Tijd & spreekuren

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag
9.00 13:00 en 13:30 17:30

Gratis vreemdelingenspreekuur:
maandag 16.00-17.30
(bellen voor afspraak)

Gratis spreekuur inkomen, arbeid, sociale zekerheid:
In verband met Covid-19 is het spreekuur tijdelijk telefonisch.
U kunt bellen en uw probleem gratis voorleggen aan een advocaat.

Informatielinks:
Klik hier

De Haas & de Jong